Optisk Toslink-kabel LogiLink SPDIFLängd: 1,5 m
188 kr
Vald variant
Storlek (cm):
13,1x11,4x2,6

SPDIF
Längd: 1,5 m
188 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

En optisk Toslink-kabel är idealisk för att få ljudkvalitet och möjligheten till att lyssna på många olika ljudformat. Används vanligast mellan TV och soundbar, i en hemmabioanläggning eller i andra uppsättningar när man vill uppnå hög ljudkvalitet. En optisk Toslink-kabel överför signalerna över fiber och är därför helt skyddade mot elektriska eller magnetiska störningar.
Varumärke
LogiLinkBeskrivning
En optisk Toslink-kabel är idealisk för att få ljudkvalitet och möjligheten till att lyssna på många olika ljudformat. Används vanligast mellan TV och soundbar, i en hemmabioanläggning eller i andra uppsättningar när man vill uppnå hög ljudkvalitet. En optisk Toslink-kabel överför signalerna över fiber och är därför helt skyddade mot elektriska eller magnetiska störningar.
Specifikationer
- Kontakt 1: Toslink (ODT, F05)/Plugg
- Kontakt 2: Toslink (ODT, F05)/Plugg
- SPDIF
- Fiberoptiskkabel
- Material: 1.0 mm PMMA Polymetylmetakrylat
- Max. böjningsradie 5 mm
- Våglängd: 650 nm
- Oskärmad
- Plasthölje
- Färg: Svart
- Förpackning: Bulk
- Kontakt 1: Toslink (ODT, F05)/Plugg
- Kontakt 2: Toslink (ODT, F05)/Plugg
- SPDIF
- Fiberoptiskkabel
- Material: 1.0 mm PMMA Polymetylmetakrylat
- Max. böjningsradie 5 mm
- Våglängd: 650 nm
- Oskärmad
- Plasthölje
- Färg: Svart
- Förpackning: Bulk
Egenskaper
| Varumärke | LogiLink |
| Art.Nr. | CA1007 |
| Produkttyp | Kabel |
| Färg | Svart |
| Storlek | 13,1x11,4x2,6 cm |
| Längd | 1,5 m |
| Vikt | 0,014 kg |
| EAN-nr | 4052792006483 |
