Poster Gallerix Jim Carrey Jeff DanielsStorlek: 21x30 cm
179 kr
Vald variant
Storlek (cm):
21x30
Utförande:

Jim Carrey Jeff Daniels
Storlek: 21x30 cm
179 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Poster med ett svartvitt fotografi på Jim Carrey och Jeff Daniels från filmen Dumb and Dumber från 1994. Detta fotografi tillhör vår kollektion ikoniska fotografier på kändisar.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster med ett svartvitt fotografi på Jim Carrey och Jeff Daniels från filmen Dumb and Dumber från 1994. Detta fotografi tillhör vår kollektion ikoniska fotografier på kändisar.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Art.Nr. | 4582-21x30 |
| Motiv | Jim Carrey Jeff Daniels |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Format | Stående |
| Färg | Flerfärgad |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Ikoniska fotografier |
| Storlek | 21x30 cm |
| Djup | 2 mm |
| Djup | 2 cm |


