Poster Gallerix The Great Wave Off Kanagawa By Katsushika HokusaiStorlek: 70x100 cm
429 kr
299 krSpara 30 %Kampanjtom 31/5
Vald variant
Storlek:
70x100 cm

The Great Wave Off Kanagawa By Katsushika Hokusai
Storlek: 70x100 cm
299 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Poster från kategorin konsttavlor med målningen "The Great Wave Off Kanagawa" av den japanske konstnären Katsushika Hokusai från år 1831.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster från kategorin konsttavlor med målningen "The Great Wave Off Kanagawa" av den japanske konstnären Katsushika Hokusai från år 1831.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Art.Nr. | 5556-70x100 |
| Motiv | The Great Wave Off Kanagawa By Katsushika Hokusai |
| Utförande | Utfallande |
| Format | Stående |
| Färg | Flerfärgad |
| Typ | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Konsttavlor |
| Djup | 2 mm |
| Storlek | 70x100 cm |

