Plastmatta Horredsmattan MusicLjusgrön, 70x150 cm
1 115 kr
892 krSpara 20 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Ljusgrön
Bredd:
70 cm
Längd:
150 cm

Music
Ljusgrön, 70x150 cm
892 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Music är en plastmatta från Horredsmattan som är vändbar och kan tvättas i maskin på 30°. Horredsmattan har praktiska och lättskötta mattor som tillverkas i Sverige.
Varumärke
HorredsmattanBeskrivning
Music är en plastmatta från Horredsmattan som är vändbar och kan tvättas i maskin på 30°. Horredsmattan har praktiska och lättskötta mattor som tillverkas i Sverige.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Horredsmattan |
| Art.Nr. | 14981-A150 |
| Färg | Ljusgrön |
| Bredd | 70 cm |
| Längd | 150 cm |
| Material | PVC |
| Typ | Plastmatta |
| Serie | Music |
| Stil | Randig |
| Form | Rektangulär |
| Mått | 70x150 cm |
| EAN-nr | 7392777855383 |

