Baldakin Thermex 1200 utan MotorH: 155 mm
Rek. pris 8 885 kr
8 099 kr
Se priset!
Vald variant
Höjd:
155 mm
Beskrivning
Baldakin för att montera köksfläkt Passat och Newcastle Maxi tak där infällning inte är möjlig.
Egenskaper
| Varumärke | Thermex |
| Art.Nr. | 500.00.3030.0 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 1200 mm |
| Höjd | 155 mm |
| Djup | 600 mm |
| Typ | Tillbehör |
| EAN-nr | 5703347995873 |

