Kolfiltermatta Cylinda Popular-Solo Tillbehör Köksfläkt
875 kr

Popular-Solo Tillbehör Köksfläkt
875 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
CylindaBeskrivning
Kolfilter till Popular och Solo serien
Fördelar:
- Specialanpassad för Popular- och Solo-serien, för en perfekt passform.
- Effektivt reducerar matos och lukter i köket.
- Säkerställer ren luft i köket för en fräschare matlagningsmiljö.
- Specialanpassad för Popular- och Solo-serien, för en perfekt passform.
- Effektivt reducerar matos och lukter i köket.
- Säkerställer ren luft i köket för en fräschare matlagningsmiljö.
Egenskaper
| Varumärke | Cylinda |
| Art.Nr. | 77425 |
| Höjd | 10 cm |
| Bredd | 10 cm |
| Djup | 30 cm |
| Vikt | 2,5 kg |
| Typ | Kolfiltermatta |
| EAN-nr | 7612985951081 |

