Rabattkant Jabo Rak
Nyhet
fr.329 kr
fr.279 krFrån 15 %Kampanj
Välj variant

Rak
279 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Kantskydd i metall, mått 2000x170 mm. Bildar en snygg kant mellan rabatten, grusgång eller gräsmattan.
Varumärke
JaboBeskrivning
Kantskydd i metall, mått 2000x170 mm. Bildar en snygg kant mellan rabatten, grusgång eller gräsmattan.
Egenskaper
| Varumärke | Jabo |
| Art.Nr. | 10291J |
| Material | Stål |
| Typ | Rabattkant |
| Höjd | 4,2 mm |
| Längd | 2000 mm |
| Vikt | 1,7 kg |
| Bredd | 170 mm |
| Färg | Stål, Svart |
| Behandling | Pulverlackerat |
