Dekorsten Magrab Krossprodukter Diabas 16-22 mm, 1000 kg Säck
2 600 kr
2 300 krSpara 12 %Kampanj

Diabas 16-22 mm, 1000 kg Säck
2 300 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Specialtransport Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Svart Diabas från Skåne , fraktion 16-22 mm. Stenarna är grafitgrå när de är torra och svarta när de är våta. 1000 kg 16-22 mm (5 cm tjockt lager) räcker till ca 14-15 m2. Diabasen levereras i storsäck och kommer direkt från krossverket, inte tvättad. Damm kan förekomma.
Varumärke
Magrab KrossprodukterBeskrivning
Svart Diabas från Skåne , fraktion 16-22 mm. Stenarna är grafitgrå när de är torra och svarta när de är våta. 1000 kg 16-22 mm (5 cm tjockt lager) räcker till ca 14-15 m2. Diabasen levereras i storsäck och kommer direkt från krossverket, inte tvättad. Damm kan förekomma.
Egenskaper
| Varumärke | Magrab Krossprodukter |
| Art.Nr. | SD1622100000 |
| Färg | Svart |
| Fraktion | 16-22 mm |
| Material | Diabas |
| Mått | 16-22 mm |
| Typ | Dekorsten |
| Antal | 1 st/pall |
| Vikt | 1000 kg/st |
| EAN-nr | 7350045845245 |

