Dekorsten Magrab Krossprodukter Diabas 32-55 mm, 1000 kg Säck
2 600 kr
2 300 krSpara 12 %Kampanj

Diabas 32-55 mm, 1000 kg Säck
2 300 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Specialtransport Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Svart Diabas,fraktion 32-55 mm. Stenarna är grafitgrå när de är torra och svarta när de är våta. 1000 kg 32-55 mm (7 cm tjockt lager) räcker till ca 9-10 m2.
Varumärke
Magrab KrossprodukterBeskrivning
Svart Diabas,fraktion 32-55 mm. Stenarna är grafitgrå när de är torra och svarta när de är våta. 1000 kg 32-55 mm (7 cm tjockt lager) räcker till ca 9-10 m2.
Egenskaper
| Varumärke | Magrab Krossprodukter |
| Art.Nr. | SD3255100000 |
| Färg | Svart |
| Fraktion | 32-55 mm |
| Material | Diabas |
| Mått | 32-55 mm |
| Typ | Dekorsten |
| Antal | 1 st/pall |
| Vikt | 1000 kg/st |
| EAN-nr | 7350045845252 |
