Glasstaket PLUS 174x44Tryckimpregnerad
1 119 kr
1 099 krSänkt pris!
Vald variant
Färg:
Tryckimpregnerat på glas

174x44
Tryckimpregnerad
1 099 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
PLUSBeskrivning
Glasstaket från PLUS i 6 mm härdat glas. Levereras inklusive beslag och glaslist.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Art.Nr. | 17767-1 |
| Höjd | 1740 mm |
| Färg | Tryckimpregnerat på glas |
| Djup | 6 mm |
| Material | Trä/Glas |
| Serie | Klink |
| Typ | Glasstaket |
| Bredd | 446 mm |
| EAN-nr | 5703393177674 |


