Omlimmad Profilstolpe PLUS 298 cm med 4 SpårTrä/natur
935 kr
860 krSänkt pris!
Vald variant
Färg:
Trä/natur

298 cm med 4 Spår
Trä/natur
860 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

När du väljer omlimmade stolpar får du en stolpe som är tillverkad av furu - tryckimpregnerad NTR klass A, vilket innebär att den är avsedd för nedgrävning. Stolpen limmas ihop av två träbitar för att minimera sprickbildning och skevhet samt säkerställa hållfasthet och formstabilitet.
Varumärke
PLUSBeskrivning
När du väljer omlimmade stolpar får du en stolpe som är tillverkad av furu - tryckimpregnerad NTR klass A, vilket innebär att den är avsedd för nedgrävning. Stolpen limmas ihop av två träbitar för att minimera sprickbildning och skevhet samt säkerställa hållfasthet och formstabilitet.
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Art.Nr. | 17770-1 |
| Färg | Trä/natur |
| Djup | 2,5 cm |
| Höjd | 9 cm |
| Längd | 298 cm |
| Bredd | 9 cm |
| Yta | Tryckimpregnerat |
| Typ | Stolpe |
| EAN-nr | 5703393177704 |
