Staket Hortus 178,5 cm6360 mm
6 175 kr
6 149 krSänkt pris!
Vald variant
Modell:
3 sektioner och 4 mellanstolpar

178,5 cm
6360 mm
6 149 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Staket från Hortus. Om du vill ha skugga, avskärmning eller lä i trädgården kan du skapa ditt eget profilstaket som passar din trädgård.
Varumärke
HortusBeskrivning
Staket från Hortus. Om du vill ha skugga, avskärmning eller lä i trädgården kan du skapa ditt eget profilstaket som passar din trädgård.
Detta medföljer
- 48 st profilstaket med spontad montering i tryckimpregnerad furu
- 4 st mellan-h-stolpar (NTR-A-impregnerade)
- 3 st böjd topp till profilstaket, täckmått 10,5 cm på mitten
- Dimension per profilstaket: H: 12 x L: 200 x D: 2,2 cm
- Dimension på monterat set: H: 178,5 x L: 636 x D: 2,2 cm
- 48 st profilstaket med spontad montering i tryckimpregnerad furu
- 4 st mellan-h-stolpar (NTR-A-impregnerade)
- 3 st böjd topp till profilstaket, täckmått 10,5 cm på mitten
- Dimension per profilstaket: H: 12 x L: 200 x D: 2,2 cm
- Dimension på monterat set: H: 178,5 x L: 636 x D: 2,2 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Hortus |
| Art.Nr. | 101-689 |
| Modell | 3 sektioner och 4 mellanstolpar |
| Vikt | 161,5 kg |
| Bredd | 636 cm |
| Färg | Trä/natur |
| Material | Trä |
| Typ | Staket |
| Djup | 2,2 cm |
| Höjd | 178,5 cm |
| Längd | 2,2 cm |
| EAN-nr | 5705858708980 |

