Staket Palmako LaureenGrå Tryckimpregnerad Vintage Grey
3 250 kr
2 995 krSänkt pris!Spara 255 kr
Vald variant
Färg:
Grå tryckimpregnerad
Leveransbegränsning
Tyvärr kan vår leverantör inte skicka denna produkt över hela landet. Fyll i ditt postnummer för att se om de kan leverera till just dig.

Laureen
Grå Tryckimpregnerad Vintage Grey
2 995 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Staket Palmako Laureen är ett modernt och lite högre staket med spjälor som kan ge din trädgård ett nytt och fräscht utseende. Staketet har snedställda horisontella spjälor med mellanrum. Detta staket är dessutom enkelt att montera.
Varumärke
PalmakoBeskrivning
Staket Palmako Laureen är ett modernt och lite högre staket med spjälor som kan ge din trädgård ett nytt och fräscht utseende. Staketet har snedställda horisontella spjälor med mellanrum. Detta staket är dessutom enkelt att montera.
Detta staket finns i flera utföranden.
Egenskaper
| Varumärke | Palmako |
| Art.Nr. | 100748 |
| Färg | Grå tryckimpregnerad |
| Djup | 8,2 cm |
| Höjd | 180 cm |
| Vikt | 25,6 kg |
| Bredd | 180 cm |
| Garanti | 5 år |
| Material | Gran |
| Serie | Laureen |
| Typ | Staket |
| Träslag | Gran |
| EAN-nr | 4743142014288 |
