Staket Palmako Luise 10Grön tryckimpregnerad
1 087 kr
1 052 krSänkt pris!
Vald variant
Färg:
Grön tryckimpregnerad
Leveransbegränsning
Tyvärr kan vår leverantör inte skicka denna produkt över hela landet. Fyll i ditt postnummer för att se om de kan leverera till just dig.

Luise 10
Grön tryckimpregnerad
1 052 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Staket Palmako Luise 10 är ett klassiskt staket med vertikala staketspjälor med mellanrum och med spetsig topp.
Varumärke
PalmakoBeskrivning
Staket Palmako Luise 10 är ett klassiskt staket med vertikala staketspjälor med mellanrum och med spetsig topp.
Detta staket finns i flera utföranden.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Palmako |
| Art.Nr. | 100546 |
| Färg | Grön tryckimpregnerad |
| Djup | 3,5 cm |
| Höjd | 100 cm |
| Vikt | 11 kg |
| Bredd | 180 cm |
| Garanti | 5 år |
| Material | Gran |
| Serie | Luise |
| Typ | Staket |
| Träslag | Gran |
| EAN-nr | 4743142049327 |



