Stålstolpe 4,5x4,5x186 cm - till nedgrävning - inkl. 1 st. stolphattSvart
629 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Svart RAL 9005

Stålstolpe 4,5x4,5x186 cm - till nedgrävning - inkl. 1 st. stolphatt
Svart
629 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
PLUSBeskrivning
Stålstolpe från PLUS för montering av räcken/skärmar från PLUS.
4,5 x 4,5 x 186 cm.
Innehåller 1 st. svart plastpropp för att avsluta på toppen.
Innehåller 1 st. svart plastpropp för att avsluta på toppen.
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Art.Nr. | 20406-15 |
| Höjd | 1860 mm |
| Ytbehandling | Pulverlackerad |
| Färg | Svart RAL 9005 |
| Material | Furu |
| Djup | 45 mm |
| Dimension | 45x45 mm |
| Bredd | 45 mm |
| Typ | Stolpe |
| EAN-nr | 5703393735799 |

