Stålstolpe PLUS Med Fot inkl. Stolpskydd/Bultar 4,5x4,5 cm SvartStål
563 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Stål

Med Fot inkl. Stolpskydd/Bultar 4,5x4,5 cm Svart
Stål
563 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
PLUSBeskrivning
Stålstolpe PLUS Med Fot inkl. Stolpskydd/Bultar 4,5x4,5 cm Svart.
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Art.Nr. | 204080-1 |
| Höjd | 1033 mm |
| Färg | Stål |
| Djup | 45 mm |
| Vikt | 3,524 kg |
| Bredd | 45 mm |
| Material | Stål |
| Form bord | Rektangulär |
| Typ | Stolpe |
| EAN-nr | 5703393746450 |






