Stolpe Jabo med KnoppVit, 155 mm
2 289 kr
1 599 krSpara 30 %Kampanj
Vald variant
Dimension:
155x155 mm

med Knopp
Vit, 155 mm
1 599 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
JaboBeskrivning
Stolpe Jabo med Knopp är en elegant staketstolpe med rundad knopp. Stolpen har höjden 1290 mm.
Mått: 155x155 mm.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Jabo |
| Art.Nr. | 26086 |
| Höjd | 1290 mm |
| Förlängningsbart | 0 |
| Form bord | Rektangulär |
| Dimension | 155x155 mm |
| Längd | 155 mm |
| Iläggsskiva | Nej |
| Vikt | 11 kg |
| Bredd | 155 mm |
| Färg | Vit |
| Material | Trä |
| Serie | Arnö |
| Typ | Stolpe |
| Träslag | Gran |
| EAN-nr | 7392118260869 |



