Stolpe Jabo Till Designskärm 68x68x900 mm inklusive Fot/LockVit
849 kr
735 krSpara 13 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Vit

Till Designskärm 68x68x900 mm inklusive Fot/Lock
Vit
735 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

En stolpe till designskärmarna Nouveau, Fleur, Levantine och Gerbera. I paketet medföljer det stolplock, stolpfot samt tre sidolister som möjliggr det att montera skärmen i en rät eller i en 90° vinkel. Skruvar medföljer ej.
Varumärke
JaboBeskrivning
En stolpe till designskärmarna Nouveau, Fleur, Levantine och Gerbera. I paketet medföljer det stolplock, stolpfot samt tre sidolister som möjliggr det att montera skärmen i en rät eller i en 90° vinkel. Skruvar medföljer ej.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Jabo |
| Art.Nr. | 10149 |
| Höjd | 900 mm |
| Färg | Vit |
| Dimension | 68x68 mm |
| Längd | 68 mm |
| Bredd | 68 mm |
| Material | Aluminium + Plast |
| Typ | Stolpe |
| EAN-nr | 7393290101490 |
