Stolpe Jabo VitVit 70x70x1800
578 kr
563 krSänkt pris!
Vald variant
Höjd:
1800 mm

Vit
Vit 70x70x1800
563 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
JaboBeskrivning
Vit stolpe från Jabo. Finns i höjderna 1100 och 1800.
Egenskaper
| Varumärke | Jabo |
| Art.Nr. | 3421 |
| Höjd | 1800 mm |
| Färg | Vit |
| Serie | Linnea |
| Typ | Stolpe |
| Djup | 70 mm |
| Dimension | 70x70 mm |
| Bredd | 70 mm |
| EAN-nr | 7393290034217 |


