Plank Profilstaket PLUS 174 x 166 cmSvart
3 365 kr
3 170 krSänkt pris!Spara 195 kr
Vald variant
Färg:
Svart RAL 9005

174 x 166 cm
Svart
3 170 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Ett massivt staket som skyddar mot kyliga vindar och låter trädgårdssäsongen och utevistelsens glädjeämnen fortsätta in på hösten.
Varumärke
PLUSBeskrivning
Ett massivt staket som skyddar mot kyliga vindar och låter trädgårdssäsongen och utevistelsens glädjeämnen fortsätta in på hösten.
PLUS Plank ger dig möjlighet att välja om du vill ha en låg och öppen eller en hög och mer omslutande ram för din trädgård eller uteplats. Använd staketet som tomtgräns eller som ett rustikt terrassstaket och utnyttja de många olika möjligheterna.
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Art.Nr. | 27774-15 |
| Färg | Svart RAL 9005 |
| Djup | 2,5 cm |
| Höjd | 166 cm |
| Bredd | 174 cm |
| Yta | Tryckimpregnerat och grundmålat |
| Typ | Staket |
| EAN-nr | 5703393712479 |
