Plank Profilstaket PLUS med Glas 174 x 163 cmTrä/natur
3 068 kr
2 965 krSänkt pris!
Vald variant
Färg:
Trä/natur

med Glas 174 x 163 cm
Trä/natur
2 965 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Ett massivt staket som skyddar mot kyliga vindar och låter trädgårdssäsongen och utevistelsens glädjeämnen fortsätta in på hösten.
Varumärke
PLUSBeskrivning
Ett massivt staket som skyddar mot kyliga vindar och låter trädgårdssäsongen och utevistelsens glädjeämnen fortsätta in på hösten.
PLUS Plank ger dig möjlighet att välja om du vill ha en låg och öppen eller en hög och mer omslutande ram för din trädgård eller uteplats. Använd staketet som tomtgräns eller som ett rustikt terrassstaket och utnyttja de många olika möjligheterna.
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Art.Nr. | 27779-1 |
| Färg | Trä/natur |
| Djup | 2,5 cm |
| Höjd | 163 cm |
| Bredd | 174 cm |
| Yta | Tryckimpregnerat |
| Typ | Staket |
| EAN-nr | 5703393712509 |
