Soptunneskydd Klink Profil PLUS 377 x 108 cm PEFCSvart
11 689 kr
9 915 krSpara 15 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Svart RAL 9005

377 x 108 cm PEFC
Svart
9 915 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Soptunneskyddet kommer inte bara att dölja ditt skräp på ett snyggt sätt, de kommer också att se bra ut på din uppfart. Det finns inget tråkigare än att se de tråkiga grå eller gröna soptunnorna. Lösningen är ett soptunneskydd som gömmer undan soptunnorna så att de inte är det första som gästerna ser när de kör in på uppfarten.
Varumärke
PLUSBeskrivning
Soptunneskyddet kommer inte bara att dölja ditt skräp på ett snyggt sätt, de kommer också att se bra ut på din uppfart. Det finns inget tråkigare än att se de tråkiga grå eller gröna soptunnorna. Lösningen är ett soptunneskydd som gömmer undan soptunnorna så att de inte är det första som gästerna ser när de kör in på uppfarten.
Klink Profil soptunneskydd är uppbyggt av staketelement från Klink Profil staketserie, vilket ger dig möjlighet att bygga vidare på soptunneskyddet så att det passar dina specifika behov och önskemål. Tryckimpregnerat och med trästolpar för nedgrävning. Produkten är PEFC-märkt.
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Art.Nr. | 266202-15 |
| Färg | Svart RAL 9005 |
| Höjd | 108 cm |
| Längd | 377 cm |
| Bredd | 97 cm |
| Yta | Tryckimpregnerat |
| Typ | Soptunneskydd |
| EAN-nr | 5703393747754 |
