Sittdyna Fritab Ken Royal UtomhusBeige
Rek. pris 2 175 kr
1 799 kr
1 499 krSpara 17 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Beige

Ken Royal Utomhus
Beige
1 499 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Sittdyna Ken från Fritab. Dyna i vattenavvisande tyg. Passande Sittdyna är Barbie Sittdyna. Dyna med fibersvept hel polyeter.
Varumärke
FritabBeskrivning
Sittdyna Ken från Fritab. Dyna i vattenavvisande tyg. Passande Sittdyna är Barbie Sittdyna. Dyna med fibersvept hel polyeter.
Specifikationer
- Fyllning: Fibersvept polyeterplatta
- Yttertyg: Spinnfärgad Dralon
- Nät på baksidan
- Tvättråd: Möbeltvätt
- Certifiering: Oeko-Tex Standard 100
- Mått: 75x75 cm
- Tjocklek: 12 cm
- Fyllning: Fibersvept polyeterplatta
- Yttertyg: Spinnfärgad Dralon
- Nät på baksidan
- Tvättråd: Möbeltvätt
- Certifiering: Oeko-Tex Standard 100
- Mått: 75x75 cm
- Tjocklek: 12 cm
Egenskaper
| Varumärke | Fritab |
| Art.Nr. | KenWR,662 |
| Färg | Beige |
| Material | 86%-polypropylen, 14%-polyester |
| Höjd | 750 mm |
| Mått | 75x75 cm |
| Bredd | 750 mm |
| Serie | Ken |
| Typ | Sittdyna |
| EAN-nr | 7331889632598 |


