Sittdyna Fritab RiverBlanco
Rek. pris 495 kr
395 kr
380 krSänkt pris!
Vald variant
Färg:
Blanco
textilimpregneringMöbelvård Venture Home Bold Textilimpregnering för Utemöbler och Trädgårdsmöbler
685 krSofforMöbelvård Leather Master Textile Clean & Protect Impregnering för Soffor
460 krTillbehörTextilrengöring Venture Home Bold
425 kr
River
Blanco
380 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Dyna i kraftig Dralon/Akryl (90%) och Linne textil(10%) med en miljövänlig coating som gör att dynan är vattenavvisande. Fibervadd svept runt en polyeterkärna för mjuk komfort. Boxsydd, 6cm tjock
Varumärke
FritabBeskrivning
Dyna i kraftig Dralon/Akryl (90%) och Linne textil(10%) med en miljövänlig coating som gör att dynan är vattenavvisande. Fibervadd svept runt en polyeterkärna för mjuk komfort. Boxsydd, 6cm tjock
Specifikationer
- Material: Fyllning: Hel polyeterkärna svept med fibervadd
- Yttertyg: 90% Dralon, akryl/10 % Linne
- Tvättråd: Möbeltvätt
- Mått: 45x43cm
- Oeko-Tex-certifierad standard 100
- Material: Fyllning: Hel polyeterkärna svept med fibervadd
- Yttertyg: 90% Dralon, akryl/10 % Linne
- Tvättråd: Möbeltvätt
- Mått: 45x43cm
- Oeko-Tex-certifierad standard 100
Egenskaper
| Varumärke | Fritab |
| Art.Nr. | 781,177 |
| Färg | Blanco |
| Djup | 430 mm |
| Mått | 45x43 cm |
| Bredd | 450 mm |
| Material | Dralon/Akryl/Linne |
| Serie | River |
| Typ | Sittdyna |
| EAN-nr | 7331889632437 |


