Stolsdyna Baltic Garden Malmö 2-pack
Pris/frp 1 518:-
759 kr/st
Malmö 2-pack
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Baltic GardenBeskrivning
Malmö sittdyna 50*50 cm, blå. Bekväm sittdyna för skön känsla på olika utomhusstolar och soffor.
MALMÖ sittdyna till stol
Bekväm sittdyna som ger extra komfort på utestolar och soffor.
Specifikationer
- Material: Polybomull
- Vikt (kg): 0,8
- Höjd (cm): 8
- Bredd (cm): 50
- Djup (cm): 50
- Kräver montering: Nej
Bekväm sittdyna som ger extra komfort på utestolar och soffor.
Specifikationer
- Material: Polybomull
- Vikt (kg): 0,8
- Höjd (cm): 8
- Bredd (cm): 50
- Djup (cm): 50
- Kräver montering: Nej
Egenskaper
| Varumärke | Baltic Garden |
| Art.Nr. | 200104-BLU |
| Montering | Nej |
| Färg | Blå |
| Material | Polybomull |
| Serie | Malmö |
| Typ | Dyna |
| Djup | 50 cm |
| Höjd | 8 cm |
| Bredd | 50 cm |


