Picknickbord PLUS Basic med Extra Sittplatser Svart UtomhusBxLxH: 1600x2600x720 mm, 2 Extra Sittplatser
8 442 kr
8 398 krSänkt pris!
Vald variant
Utförande:
Utan ryggstöd

Basic med Extra Sittplatser Svart Utomhus
BxLxH: 1600x2600x720 mm, 2 Extra Sittplatser
8 398 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Bänkbord Basic, klassiskt och stilfullt. Tillverkat i tryckimpregnerat virke med galvaniserade ben. Grundmålad svart.
Varumärke
PLUSBeskrivning
Bänkbord Basic, klassiskt och stilfullt. Tillverkat i tryckimpregnerat virke med galvaniserade ben. Grundmålad svart.
Levereras omonterat.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Art.Nr. | 185813-15 |
| Utförande | Utan ryggstöd |
| Höjd | 730 mm |
| Bredd | 1600 mm |
| Färg | Svart |
| Material | Furu/Stål |
| Modell | 2 Extra Sittplatser |
| Serie | Basic |
| Form bord | Rektangulär |
| Typ | Bänkbord |
| Träslag | Tryckimpregnerat |
| Hopfällbar | Nej |
| Längd | 2600 mm |
| Offentlig Miljö | Ja |
| Antal Sittplatser | 10 |
| EAN-nr | 5703393721358 |
