Picknickbord PLUS Basic Tryckimpregnerat Trä UtomhusBxLxH: 1840x1770x720 mm, Ryggstöd på båda bänkarna
6 296 kr
Se priset!
Vald variant
Utförande:
Med ryggstöd

Basic Tryckimpregnerat Trä Utomhus
BxLxH: 1840x1770x720 mm, Ryggstöd på båda bänkarna
6 296 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
PLUSBeskrivning
Bänkbord Basic, klassiskt och stilfullt. Tillverkat i tryckimpregnerat virke med galvaniserade ben.
Levereras omonterat.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Art.Nr. | 185812-1 |
| Utförande | Med ryggstöd |
| Bredd | 1840 mm |
| Färg | Brun |
| Material | Furu/Stål |
| Serie | Basic |
| Form bord | Rektangulär |
| Typ | Bänkbord |
| Träslag | Tryckimpregnerat |
| Hopfällbar | Nej |
| Höjd | 730 mm |
| Längd | 1770 mm |
| Offentlig Miljö | Ja |
| Antal Sittplatser | 8 |
| EAN-nr | 5703393718143 |

