Trädgårdsstol Varax 305 UtomhusVit/Vit
2 779 kr/stPris/st 3 998:-
1 999 kr/stSpara 28 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Vit

305 Utomhus
Vit/Vit
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Stol Varax 305 består av bonderitebehandlade och pulvermålade stålrör med trädelar. Stolarna är vikbara.
Varumärke
VaraxBeskrivning
Stol Varax 305 består av bonderitebehandlade och pulvermålade stålrör med trädelar. Stolarna är vikbara.
Denna retroklassiker från 60-talet i nyproduktion finns att köpa i flera färger. Stolarna säljs i jämna par.
Övrigt
- Vikt 6,6 kg
- Höjd 80 cm
- Bredd 50 cm
- Höjd till sitsen 45 cm
Övrigt
- Vikt 6,6 kg
- Höjd 80 cm
- Bredd 50 cm
- Höjd till sitsen 45 cm
Egenskaper
| Varumärke | Varax |
| Art.Nr. | 3400-3000 |
| Färg | Vit |
| Serie | Retro |
| Ställbar | Nej |
| Hopfällbar | Ja |
| Sitthöjd | 450 mm |
| Material | Trä/Stål |
| Typ | Stol |
| Höjd | 800 mm |
| Offentlig Miljö | Ja |
| Sittdjup | 570 mm |
| Bredd | 560 mm |
| EAN-nr | 6417624501716 |









