Hammock Varax Retro UtomhusGrå/Svart
4 773 kr
4 689 krSänkt pris!
Vald variant
Färg:
Grå/Svart

Retro Utomhus
Grå/Svart
4 689 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
VaraxBeskrivning
Hammock från Varax med stålrörsstomme och trädelar i furu.
Serien är en riktig klassiker från 60-talet. Hammocken är tillverkad i Finland av hög kvalitet. Före målningen genomgår träet en process där dess struktur framlyfts genom slipning, som slutresulterar i denna vackra och ädla yta.
Egenskaper
| Varumärke | Varax |
| Art.Nr. | 4775-9009 |
| Färg | Grå/Svart |
| Ställbar | Nej |
| Djup | 1300 mm |
| Hopfällbar | Nej |
| Höjd | 1520 mm |
| Antal Sittplatser | 3 |
| Vikt | 28,9 kg |
| Bredd | 1750 mm |
| Material | Furu/Stål |
| Serie | Retro |
| Typ | Hammock |
| EAN-nr | 6417624501150 |






