Loungesoffa Utomhus LifestyleGarden Portals Dark 3-sits med Avtagbar Rygg och Grå Dynor
11 929 kr
6 990 krSpara 41 %Kampanj

Portals Dark 3-sits med Avtagbar Rygg och Grå Dynor
6 990 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Modulärt soffkoncept: Oändliga kombinationer med den avtagbara ryggen. Bordsribbor iTeak FSC. Kuddar ingår i Olefin 240gr.
Varumärke
LifestyleGardenBeskrivning
Modulärt soffkoncept: Oändliga kombinationer med den avtagbara ryggen. Bordsribbor iTeak FSC. Kuddar ingår i Olefin 240gr.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | LifestyleGarden |
| Art.Nr. | 41349 |
| Montering | Ja |
| Färg | Svart |
| Material | Alu/teak |
| Serie | Portals |
| Typ | Loungesoffa |
| Rygghöjd | 45 cm |
| Höjd | 880 mm |
| Längd | 780 mm |
| Dyna ingår | Ja |
| Sittdjup | 60 cm |
| Sitthöjd | 43 cm |
| Sittbredd | 220 cm |
| Bredd | 2463 mm |
| EAN-nr | 5705820366071 |












