Mittdel Venture Home Copacabana UtomhusSvart/Grå
Rek. pris 2 635 kr
2 064 kr
2 036 krSänkt pris!
Vald variant
Färg:
Svart/Grå

Copacabana Utomhus
Svart/Grå
2 036 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Mittdel Copacabana är en mittdel till modulsoffan Copacabana från Venture Home. Dyna ingår.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 9284-408 |
| Färg | Svart/Grå |
| Ställbar | Nej |
| Djup | 740 mm |
| Hopfällbar | Nej |
| Höjd | 655 mm |
| Längd | 740 mm |
| Dyna ingår | Ja |
| Sittdjup | 700 mm |
| Sitthöjd | 300 mm |
| Sittbredd | 700 mm |
| Antal Sittplatser | 1 |
| Tjocklek | 100 mm |
| Vikt | 8,6 kg |
| Bredd | 700 mm |
| Montering | Ja |
| Dynfärg | Grå |
| Material | Aluminium/Polyester |
| Serie | Copacabana |
| Typ | Mittdel |
| Användningsområde | Utomhus |
| EAN-nr | 7350107082403 |












