Trädgårdsbänk EcoFurn D-Bench 100 cmFuru Vit Oljad
1 529 kr
1 495 krSänkt pris!
Vald variant
Färg:
Vit Furu
DynorVit
149 kr
D-Bench 100 cm
Furu Vit Oljad
1 495 kr
Förväntas åter i lager 2026-04-09
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
EcoFurnBeskrivning
D-Bench är en enkel och praktisk men ändå attraktiv träbänk för utomhus- och inomhusbruk.
Tillverkad i furu. Träets naturliga, unika mönster är svagt synligt genom den genomskinliga oljefinishen.
Levereras omonterade, i platt förpackning.
Mått
- Djup: 32 cm
- Höjd: 45 cm
- Bredd: 100 cm
Specifikation
- Utdragbar: Nej
- Montering krävs: Ja
- Ställbar: Nej
- Material: Furu
- Stapelbar : Nej
- Hopfällbar: Nej
Levereras omonterade, i platt förpackning.
Mått
- Djup: 32 cm
- Höjd: 45 cm
- Bredd: 100 cm
Specifikation
- Utdragbar: Nej
- Montering krävs: Ja
- Ställbar: Nej
- Material: Furu
- Stapelbar : Nej
- Hopfällbar: Nej
Egenskaper
| Varumärke | EcoFurn |
| Art.Nr. | 5200091129 |
| Färg | Vit Furu |
| Tillverkarens Art.Nr. | 5200091129 |
| Djup | 320 mm |
| Höjd | 450 mm |
| Bredd | 1000 mm |
| Material | Furu |
| Serie | D-Bench |
| Typ | Bänk |
| EAN-nr | 6430054491129 |

