Trädgårdsbänk PLUS Café med RyggstödSvart
2 335 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Svart

Café med Ryggstöd
Svart
2 335 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Café är en bänk från PLUS med ryggstöd. Har en ram av stål och plankor av furu/gran. Plankor: 42x116 mm.
Varumärke
PLUSBeskrivning
Café är en bänk från PLUS med ryggstöd. Har en ram av stål och plankor av furu/gran. Plankor: 42x116 mm.
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Art.Nr. | 185561-15 |
| Färg | Svart |
| Ställbar | Nej |
| Djup | 380 mm |
| Hopfällbar | Nej |
| Höjd | 810 mm |
| Antal Sittplatser | 3 |
| Bredd | 1270 mm |
| Utförande | Med ryggstöd |
| Material | Furu/Stål |
| Serie | Café |
| Typ | Soffa |
| EAN-nr | 5703393730510 |
