Trädgårdsbänk PLUS Rustik Design med Hylla 1380 mmDrivtimmerfärgad
3 950 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Drivtimmerfärgad
Beskrivning
Bänk från PLUS i trä med förberedda ben och smidigt hyllplan. Levereras med skruvar.
Det går att efterspänna trallen eftersom den monteras med genomgående gängstänger. Produkten är rå och rustik, därför kan det förekomma hartsläckage och sprickor i träet.
Designen på Rustik trallmöbler är snygg och modern. Kan användas både inomhus och utomhus.
Mått
450x490x1380 mm
OBS! Dynor ingår ej.
Designen på Rustik trallmöbler är snygg och modern. Kan användas både inomhus och utomhus.
Mått
450x490x1380 mm
OBS! Dynor ingår ej.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Art.Nr. | 19536-12 |
| Färg | Drivtimmerfärgad |
| Ställbar | Nej |
| Djup | 490 mm |
| Hopfällbar | Nej |
| Höjd | 450 mm |
| Längd | 1380 mm |
| Offentlig Miljö | Nej |
| Antal Sittplatser | 3 |
| Utförande | Utan ryggstöd |
| Material | Trä |
| Serie | Design |
| Typ | Bänk |
| EAN-nr | 5703393727374 |



