Trädgårdsstol Venture Home BreakVit/Grå
Rek. pris 1 125 kr/st
939 kr/stPris/frp 1 790:-
895 kr/stSänkt pris!
Vald variant
Färg:
Vit/Grå

Break
Vit/Grå
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Positionsstol från Venture Home som är tillverkad i aluminium och textilene. Stolen säljs i 2-pack.
Dokument
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 9276-400 |
| Färg | Vit/Grå |
| Material | Textilene/Aluminium |
| Vikt | 8,5 kg |
| Serie | Break |
| Typ | Trädgårdsstol |
| Användningsområde | Utomhus |
| Ställbar | Ja |
| Djup | 46,5 cm |
| Hopfällbar | Ja |
| Höjd | 107,5 cm |
| Längd | 62 cm |
| Dyna ingår | Nej |
| Sitthöjd | 43 cm |
| Sittbredd | 46 cm |
| Tjocklek | 50 mm |
| Bredd | 55 cm |
| EAN-nr | 7350107083547 |








