Bord Comfort Garden Tunis 90x90 cmSvart
2 599 kr
1 299 krSpara 50 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Svart

Tunis 90x90 cm
Svart
1 299 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Bord Comfort Garden Tunis 90x90 cm har en stilren design som passar utmärkt till uteplatsen. Bordet är tillverkat av aluminium och aintwood.
Varumärke
Comfort GardenBeskrivning
Bord Comfort Garden Tunis 90x90 cm har en stilren design som passar utmärkt till uteplatsen. Bordet är tillverkat av aluminium och aintwood.
Egenskaper
| Varumärke | Comfort Garden |
| Art.Nr. | 1324230 |
| Färg | Svart |
| Material | Aluminium/Aintwood |
| Hopfällbar | Nej |
| Höjd | 740 mm |
| Längd | 900 mm |
| Bredd | 900 mm |
| Montering | Ja |
| Kollektion | Comfort |
| Förlängningsbart | Nej |
| Serie | Tunis |
| Form bord | Kvadratisk |
| Typ | Bord |



