Cafébord Varax 401 UtomhusRöd/Vit
2 420 kr
2 320 krSänkt pris!
Vald variant
Färg:
Röd/Vit

401 Utomhus
Röd/Vit
2 320 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
VaraxBeskrivning
Bord 401 från Varax är tillverkat av en stålrörsstomme med trädelar i furu. Bordet är hopfällbart.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Varax |
| Art.Nr. | 4400-1000 |
| Färg | Röd/Vit |
| Förlängningsbart | Nej |
| Hopfällbar | Ja |
| Offentlig Miljö | Ja |
| Material | Furu/Stål |
| Form bord | Rektangulär |
| Typ | Balkongbord |
| Djup | 500 mm |
| Höjd | 620 mm |
| Vikt | 6 kg |
| Bredd | 750 mm |




