Picknickbord PLUS Alpha 177 cm ReTex UtomhusUtan ryggstöd, Grå
12 129 kr
11 810 krSänkt pris!
Vald variant
Färg:
Grå
Utförande:
Utan ryggstöd

Alpha 177 cm ReTex Utomhus
Utan ryggstöd, Grå
11 810 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
PLUSBeskrivning
Bänkbord Alpha från PLUS. Levereras omonterad.
Skruvar medföljer.
Plankor
40x120 mm ReTex med stålförstärkning.
Bordsskiva
- Längd: 177 cm
- Bredd: 76 cm
- Höjd: 73 cm
Bänkar
- Längd: 177 cm
- Bredd: 24,5 cm
- Höjd: 45 cm
- Sittplatser: 6 (3 per bänk)
Ram/ben
Varmgalvaniserat stål (30x50 mm)
40x120 mm ReTex med stålförstärkning.
Bordsskiva
- Längd: 177 cm
- Bredd: 76 cm
- Höjd: 73 cm
Bänkar
- Längd: 177 cm
- Bredd: 24,5 cm
- Höjd: 45 cm
- Sittplatser: 6 (3 per bänk)
Ram/ben
Varmgalvaniserat stål (30x50 mm)
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Art.Nr. | 187610-38 |
| Färg | Grå |
| Utförande | Utan ryggstöd |
| Vikt | 113,5 kg |
| Bredd | 1610 mm |
| Material | Plast/Textil |
| Serie | Alpha |
| Form bord | Rektangulär |
| Typ | Bord/Bänk |
| Längd | 1770 mm |
| EAN-nr | 5703393740069 |


