Picknickbord PLUS Classic Svart PlastBxLxH: 1550x1770x730 mm
13 155 kr
Se priset!
Vald variant
Utförande:
Utan ryggstöd

Classic Svart Plast
BxLxH: 1550x1770x730 mm
13 155 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Populärt bänkbord från Plus i serien Classic med mjukt rundade former. Tillverkad i återvinningsbar plast med galvaniserade ben.
Varumärke
PLUSBeskrivning
Populärt bänkbord från Plus i serien Classic med mjukt rundade former. Tillverkad i återvinningsbar plast med galvaniserade ben.
Levereras omonterat.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Art.Nr. | 185870-25 |
| Utförande | Utan ryggstöd |
| Bredd | 1550 mm |
| Färg | Svart |
| Material | Plast/Stål |
| Serie | Classic |
| Form bord | Rektangulär |
| Typ | Bänkbord |
| Hopfällbar | Nej |
| Höjd | 750 mm |
| Längd | 1770 mm |
| Antal Sittplatser | 8 |
| EAN-nr | 5703393722805 |
