Picknickset Baltic Garden Mini Rasta för Barn
1 055 kr
808 krSpara 23 %Kampanj

Mini Rasta för Barn
808 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Praktisk picknickbänk för barn som är lätt att placera var som helst i trädgården. Tillverkad i obehandlad furu i naturfärg. Kräver montering.
Varumärke
Baltic GardenBeskrivning
Praktisk picknickbänk för barn som är lätt att placera var som helst i trädgården. Tillverkad i obehandlad furu i naturfärg. Kräver montering.
MINIPICNIC-set, natur
Praktisk picknickbänk för barnen, lätt att placera var som helst i trädgården. Obehandlad furu.
Specifikationer
- Material: Furu
- Färg: Naturfärg
- Vikt (kg): 8
- Höjd (cm): 55
- Bredd (cm): 80
- Djup (cm): 100
- Kräver montering: Ja
Praktisk picknickbänk för barnen, lätt att placera var som helst i trädgården. Obehandlad furu.
Specifikationer
- Material: Furu
- Färg: Naturfärg
- Vikt (kg): 8
- Höjd (cm): 55
- Bredd (cm): 80
- Djup (cm): 100
- Kräver montering: Ja
Egenskaper
| Varumärke | Baltic Garden |
| Art.Nr. | 500420 |
| Montering | Ja |
| Färg | Natur |
| Material | Furu |
| Serie | Mini Rasta |
| Typ | Picknickset |
| Djup | 100 cm |
| Höjd | 55 cm |
| Bredd | 80 cm |
| EAN-nr | 4741516420000 |

