Trädgårdsbord Baltic Garden Oxford 220 Svart
4 489 kr

Oxford 220 Svart
4 489 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Rustikt, massivt matbord för utomhusbruk med stabila X-ben. Tillverkat av svartlaserad furu. Kräver montering.
Varumärke
Baltic GardenBeskrivning
Rustikt, massivt matbord för utomhusbruk med stabila X-ben. Tillverkat av svartlaserad furu. Kräver montering.
OXFORD bord 220 cm, svart
Rustikt, massivt matbord med stabila X-ben. Svartlaserad furu.
Specifikationer
- Material: Furu
- Färg: Svart
- Vikt (kg): 50
- Höjd (cm): 73
- Bredd (cm): 220
- Djup (cm): 100
- Kräver montering: JaJag kan göra samma format för
Rustikt, massivt matbord med stabila X-ben. Svartlaserad furu.
Specifikationer
- Material: Furu
- Färg: Svart
- Vikt (kg): 50
- Höjd (cm): 73
- Bredd (cm): 220
- Djup (cm): 100
- Kräver montering: JaJag kan göra samma format för
Egenskaper
| Varumärke | Baltic Garden |
| Art.Nr. | 500341-9 |
| Montering | Ja |
| Färg | Svart |
| Material | Furu |
| Serie | Oxford |
| Typ | Trädgårdsbord |
| Djup | 100 cm |
| Höjd | 73 cm |
| Bredd | 220 cm |


