Utebord Baltic Garden Europe VitL: 1350 mm
3 458 kr
2 594 krSpara 25 %Kampanj

Europe Vit
L: 1350 mm
2 594 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Baltic GardenBeskrivning
Matbord Europe från Baltic Garden är ett stilrent vitlaserat bort som är gjort av FSC-märkt furu.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Baltic Garden |
| Art.Nr. | 500194-6 |
| Montering | Ja |
| Färg | Vit |
| Förlängningsbart | Nej |
| Material | Furu |
| Serie | Europe |
| Form bord | Rektangulär |
| Typ | Matbord |
| Längd | 1350 mm |
| Hopfällbar | Nej |
| Höjd | 730 mm |
| Bredd | 770 mm |









