Bräddavlopp Burlington Exponerat Click-ClackKrom
4 195 kr
3 369 krSpara 20 %Kampanj

Exponerat Click-Clack
Krom
3 369 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
BurlingtonBeskrivning
Bräddavlopp från Burlington till badkar. Finns att köpa i olika färger.
Rengöring
För att rengöra så torka produkten med en mjuk och ren trasa. Rengöringsmedel eller tvålvatten kan användas, dock så ska skrubbmedel inte användas.
För att rengöra så torka produkten med en mjuk och ren trasa. Rengöringsmedel eller tvålvatten kan användas, dock så ska skrubbmedel inte användas.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Burlington |
| Art.Nr. | CW6 |
| Färg | Krom |
| Djup | 318 mm |
| Höjd | 565 mm |
| Material | Mässing |
| Produkttyp | Bräddavlopp |
| Vikt | 1,69 kg |
| Bredd | 75 mm |
| Garanti | 2 år |

