Ventil Villeroy & Boch Push-open
Rek. pris 1 475 kr
984 kr
Se priset!

Push-open
984 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 3-4 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Villeroy & Boch Push-to-Open-ventil utan bräddavloppsfunktion (avloppspropp White & Chrome), 145 x 275 x 114 mm, Krom.
Varumärke
Villeroy & BochBeskrivning
Villeroy & Boch Push-to-Open-ventil utan bräddavloppsfunktion (avloppspropp White & Chrome), 145 x 275 x 114 mm, Krom.
Egenskaper
| Varumärke | Villeroy & Boch |
| Art.Nr. | U90952061 |
| Längd | 275 mm |
| Färg | Krom |
| Höjd | 114 mm |
| Yta | Blank |
| Bredd | 145 mm |
| Garanti | 2 år |
| EAN-nr | 4051202743734 |
