Badkar Hafa Aqua 160 DuoHöger utan Blandare
21 170 kr
16 935 krSpara 20 %Kampanj
Vald variant
Utförande:
Höger
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Aqua 160 Duo
Höger utan Blandare
16 935 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Badkar Hafa Aqua 160 Duo är ett smart offsetkar med plats för två. Slät elegant front i ett stycke. Finns i både vänster- och högerutförande och ger bra badutrymme på liten yta.
Varumärke
HafaBeskrivning
Badkar Hafa Aqua 160 Duo är ett smart offsetkar med plats för två. Slät elegant front i ett stycke. Finns i både vänster- och högerutförande och ger bra badutrymme på liten yta.
5 års garanti
Hafa erbjuder 5 års garanti på denna produkt mot fabrikations- och materialfel. Produkterna utvecklas i Sverige med högsta fokus på kvalitet och hållbarhet över tid så att du kan känna dig trygg i ditt val. Läs mer här https://www.bygghemma.se/medias/hafa/garanti_hafa_5ar_low.pdf
Hafa erbjuder 5 års garanti på denna produkt mot fabrikations- och materialfel. Produkterna utvecklas i Sverige med högsta fokus på kvalitet och hållbarhet över tid så att du kan känna dig trygg i ditt val. Läs mer här https://www.bygghemma.se/medias/hafa/garanti_hafa_5ar_low.pdf
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Hafa |
| Art.Nr. | 1443050-00 |
| Utförande | Höger |
| Längd | 1550 mm |
| Baddjup | 425 mm |
| Höjd | 680 mm |
| Antal Personer | 2 st |
| Bredd | 1166 mm |
| Volym | 383 l |
| Blandare | Nej |
| Bottenventil | Ja |
| Färg | Vit |
| Front och Gavel | Ja |
| Garanti | 5 år |
| Material | Akryl |
| Placering | Hörn |
| Serie | Aqua |
| Form | Asymmetrisk |
| Typ | Hörnbadkar |
| EAN-nr | 7330027104768 |

