Badkar LH Smooth
Rek. pris 39 470 kr
27 370 kr
Se priset!

Smooth
27 370 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Badkar LH Smooth är ett stilrent fristående badkar som levereras inkl. bottenventil. Badkaret är framtaget av Sanova för att skapa uttrycksfulla och eleganta fristående badkar av yttersta kvalité.
Varumärke
LHBeskrivning
Badkar LH Smooth är ett stilrent fristående badkar som levereras inkl. bottenventil. Badkaret är framtaget av Sanova för att skapa uttrycksfulla och eleganta fristående badkar av yttersta kvalité.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | LH |
| Art.Nr. | SAN-YL6058 |
| Baddjup | 445 mm |
| Blandare | Nej |
| Bottenventil | Ja |
| Färg | Matt Vit |
| Front och Gavel | Helgjutet kar |
| Höjd | 540 mm |
| Material | Solid Surface |
| Överfyllnadsskydd | Ja |
| Placering | Fristående |
| Serie | Smooth |
| Produkttyp | Badkar |
| Volym | 308 l |
| Bredd | 1690 mm |
| Djup | 850 mm |
| Antal Personer | 1 st |
| Baddjup | 445 cm |
| EAN-nr | 7350113451903 |

