Allhylla BallingslövB: 120 cm, Vit
Rek. pris 1 438 kr
1 400 kr
1 120 krSpara 20 %Kampanjtom 30/4
Vald variant
Färg:
Vit
Bredd:
1200 mm

Allhylla Ballingslöv
B: 120 cm, Vit
1 120 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
BallingslövBeskrivning
Allhylla Ballingslöv är en enkel hylla med ett stilrent intryck genom sin dolda infästning.
Allhylla Ballingslöv är tillverkad av målad MDF med dold infästning.
Egenskaper
| Varumärke | Ballingslöv |
| Art.Nr. | AH120R60 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 1200 mm |
| Höjd | 28 mm |
| Djup | 120 mm |
| Stil | Modern |
| Produkttyp | Vägghylla |
| Material | MDF |
| Montering | Skruvas |





