Badrumsspegel INR LooxDiameter: 700 mm
7 990 kr
6 632 krSpara 17 %Kampanj
Vald variant
Bredd:
700 mm

Loox
Diameter: 700 mm
6 632 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Badrumsspegel INR Loox är en modern, rund spegel med belysning. Spegeln har en effektfull LED-belysning bakom kanten och den kopplas till rummets strömbrytare. LED-belysningen har en livslängd på 20 år.
Varumärke
INRBeskrivning
Badrumsspegel INR Loox är en modern, rund spegel med belysning. Spegeln har en effektfull LED-belysning bakom kanten och den kopplas till rummets strömbrytare. LED-belysningen har en livslängd på 20 år.
Övrigt
- LED-belysning 3000 K
- Ljusflöde 100 lm
- IP-klass 44
- Spegeln har ingen av/på-knapp utan kopplas till rummets strömbrytare
- LED-belysning 3000 K
- Ljusflöde 100 lm
- IP-klass 44
- Spegeln har ingen av/på-knapp utan kopplas till rummets strömbrytare
Egenskaper
| Varumärke | INR |
| Art.Nr. | 360070 |
| Serie | Loox |
| Färg | Transparent |
| Bredd | 700 mm |
| Höjd | 700 mm |
| Djup | 30 mm |
| Belysning | Ja, LED |
| Eluttag | Nej |
| IP-Klassning | IP44 |
| Diameter | 700 mm |
| Typ | Badrumsspegel |
| Energieffektivitet | F |
| Material | Spegelglas |
| Form | Rund |
| Dimbar | Nej |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| EAN-nr | 7340123916967 |






