Badrumsspegel Macro Design Atlas Oval Ambilight Elegant Design
6 145 kr
4 300 krSpara 30 %Kampanj

Atlas Oval Ambilight Elegant Design
4 300 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Badrumsspegel Macro Design Atlas ger ditt badrum ett lyft med en smakfull spegel i en elegant oval form.
Varumärke
Macro DesignBeskrivning
Badrumsspegel Macro Design Atlas ger ditt badrum ett lyft med en smakfull spegel i en elegant oval form.
Denna tilltalande badrumsspegel, som finns i en storlek, är perfekt utformad för att ge ditt badrum en sofistikerad och modern touch.
Utrustad med ambilight, bakgrundsbelysning som skapar en mjuk och behaglig belysning runt spegelns kanter, vilket ger en lugnande atmosfär varje gång du använder den.
Låt denna badrumsspegel bli en stilfull och funktionell mittpunkt i ditt badrum.
Utrustad med ambilight, bakgrundsbelysning som skapar en mjuk och behaglig belysning runt spegelns kanter, vilket ger en lugnande atmosfär varje gång du använder den.
Låt denna badrumsspegel bli en stilfull och funktionell mittpunkt i ditt badrum.
Egenskaper
| Varumärke | Macro Design |
| Art.Nr. | IPO50100A |
| Storlek | 500x1000 mm |
| Serie | Atlas |
| Bredd | 500 mm |
| Höjd | 1000 mm |
| Djup | 30 mm |
| Belysning | Ja |
| IP-Klassning | IP44 |
| Typ | Badrumsspegel |
| Form | Rektangulär |
| Vattenlås | Nej |
| Dimbar | Ja |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Effekt | 24 W |
| RSK-nr | 8942155 |
| EAN-nr | 7332512249435 |
