Badrumsspegel Miller Badrum Enkel
fr.690 kr
Välj variant

Enkel
690 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Enkelt spegelglas finns i bredderna 400, 590, 790. 990, 1180 mm. Går att fästa Millers L102 LED överbelysning direkt på spegelglaset.
Varumärke
Miller BadrumBeskrivning
Enkelt spegelglas finns i bredderna 400, 590, 790. 990, 1180 mm. Går att fästa Millers L102 LED överbelysning direkt på spegelglaset.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Miller Badrum |
| Färg | Transparent |
| Bredd | 400, 590, 790, 990, 1180 mm |
| Höjd | 700 mm |
| Djup | 10 mm |
| Produkttyp | Spegel |
| Form | Rektangulär |
| Montering | Skruvas |
